Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vahelduv
Täna 19..24°C
  vahelduv
Homme 19..24°C
  selgevihm
Ülehomme 20..26°C
      est   eng  
 
neljapäev 16. august 08:49
Esilehekülg Lääne-Virumaa hariduse päev 2018

Lääne-Virumaa hariduse päev 201829.augustil kell 9.30-14.30 toimub Rakvere Ametikoolis taaskord iga-aastane hariduse päev, mille eesmärgiks oluliste haridusteemade arutamine erinevate osapoolte osavõtul. Tegemist on haridusvaldkonna erinevate osapoolte ühisseminariga, kus kuulatakse erinevaid ettekandeid ja arutatakse mitmesugustel haridusteemadel.  Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteadade õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on selle valdkonnaga seotud. Keskmiselt igal aastal sellest üritusest osa võtnud ligi 300 inimest. Hariduse päeva toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. 

Hariduse päeval tunnustab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit maakonda uuest õppeaastast tööle tulevaid noori õpetajaid ning uusi haridusasutuste juhte. Sellel aastal esinevad põhiettekannetega Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituudi lektor Grete Arro ettekandega "Õpimotivatsiooni olemus" ja muusik ning lavastaja Marko Matvere ettekandega "Tähelepanekuid haridusest tähelepanuhäirega õpilase vaatevinklist".

 

Peale põhiettekandeid on Teil võimalik valida erinevatest teematubadest endale meelepärane, kus osaleda ja arutada erinevatel teemadel. Teematubadega saate tutvuda päevakavas.


Päevakavaga saad tutvuda SIIN


Palume registreeruda hariduse päevale elektrooniliselt hiljemalt 21. augustiks SIIN


NB! Teematubadesse saate registreeruda peale registreerimist hariduse päevale samal lehel!

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee