Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 7..11°C
  vihm
Homme 7..11°C
  vihm
Ülehomme 8..13°C
      est   eng  
 
kolmapäev 13. november 04:35
Esilehekülg Lääne-Viru Omavalitsuste Liit Liidu korraldatavad maakondlikud konkursid

Liidu korraldatavad maakondlikud konkursidVirumaa Kirjandusauhind

Auhinna eesmärk on tunnustada Eesti ajaloo ainelise väärtkirjanduse loojaid, tutvustada ja levitada väärtkirjandust. 

Aasta Tegu

"Aasta Tegu" on Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu ja ajalehe Virumaa Teataja koos välja antav tunnustus ja selle eesmärgiks on väärtustada olulisi Lääne-Virumaa tegusid ja tegijaid.

Kultuuripärl

Preemia eesmärk on tunnustada ja innustada kõrgvormis loomeinimeste erialast pühendumist maakondades. Preemia on algatatud Eesti Kultuurkapitali nõukogu poolt 2006. aastal ja seda antakse välja olenevalt maakonnast kas ainult kultuurkapitali maakondliku ekspertgrupi poolt või koostöös maavalitsuste või omavalitsusliitudega. 

Aastapreemiad määratakse aasta jooksul enim silma paistnud kultuuri- või sporditegelastele ja sündmustele. Kandidaatideks võib esitada Lääne-Virumaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid, kollektiive ja organisatsioone, kellel on silmapaistvaid teeneid meie maakonna kultuuri- ja spordielu edendamises.

Konkurss "Lääne-Virumaa kaunis kodu"

Konkursi ”Lääne-Virumaa Kaunis kodu” eesmärgiks on osalemine Vabariigi Presidendi algatatud kodukaunistamise liikumises, eeskujude seadmine, kodukoha kaunistamise traditsioonide jätkamine ja arendamine, elukeskkonna puhtamaks, kaunimaks muutmine, töö- ja elamiskultuuri ausse tõstmise ning väärtustamise läbi. 

Konkurss noorte ja noorsootöösse panustajate tunnustamiseks

Konkursi eesmärk on arvestada ja tunnustada noorte saavutusi maakonnas, noorte eluolu parandamisele kaasaaitamises, vaba aja veetmise võimaluste arendamises, noorte huvide eest seismises, noorte omaalgatusliku tegevuse ja ettevõtlikkuse propageerimises kalendriaasta jooksul.

Üleriigilise tunnustussüsteemi ”Eestimaa õpib ja tänab” Lääne-Viru maakondliku konkurss

Konkursi eesmärk on tunnustada ja tutvustada üldsusele Lääne-Viru maakonna haridustöötajate  tegevust. Selgitada tehtud töö  tulemuste põhjal välja Lääne-Viru maakonna haridusasutuste parimad õpetajad ja haridusjuhid, kes on oma töös saavutanud väljapaistvaid tulemusi ja pälvinud kolleegide, õpilaste ja lastevanemate lugupidamise.

Lääne-Viru maakonda käsitlevate üliõpilastööde konkurss

Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledži ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu koostöös korraldatav konkurss, mille keskmes on Lääne-Viru maakonda käsitlevad üliõpilaste teadustööd.
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee