Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 17..23°C
  vihm
Homme 17..23°C
  vahelduv
Ülehomme 18..25°C
      est   eng  
 
reede 19. juuli 08:53
Esilehekülg Maakonna info Maa- ja külaelu

Maa- ja külaelu



Külavanemate ja –liidrite kontaktandmed

Haljala vallas:

Auküla külas - Tiit Toming tel 5624 5085, e-post: toomeauto@hot.ee

Essu ja Põdruse külas - Krista Hütsi, tel 5392 3730, e-post: krista.hytsi@mail.ee

Varangu külas -  Marge Salumäe, tel 511 3266, e-post: msalumae@gmail.com

Aaspere külas - Kaia Kaljuvee, tel 5386 4529, e-post: aaspererk@haljala.ee

Kärmu külas -  Janek Leevand, tel 539 0266, e-post: janek@kurepesaforell.ee


Kadrina vallas:
 (Allikas: Kadrina valla koduleht)

Ama küla - külavanem Ulvi Ehlvest, tel 53 301 968

Arbavere - külavanem Ene Pihol, tel  329 3614

Hulja alevik - külaliider Eve Karell, tel 55 330 53, e-post mevelis@hot.ee

Hõbeda - külaliider Liivi Aume-Jänes, tel 520 5188, e-post: honeda@gmail.com

Härjadi – külaliider Ülo Veide, tel 56 955 331

Jõepere - külaliider Marina Tuuna, tel 525 6680

Jõetaguse – seltsingu juht Pille Rüütel, tel 53 331 407, e-post: maditurismitalu@hot.ee

Jürimõisa – külavanem Aino Kaljo, tel 53 935 277, külaliider Linda Mäe, tel 32 518 68, e-post: aino.kaljo@kadrina.ee

Kadapiku – külaliider Ants Roger, tel 520 9823

Kihlevere – külavanem Toomas Tingas 50 165 26, külaliider Eha Tingas, tel ehatingas@kadrina.ee

Kiku – külavanem Renee Traus, tel 56 644 483

Kõrveküla – külavanem Heiki Tinno, tel 50 61 948

Lante, Leikude 

Loobu – külavanem Ene Pihol, tel 32 93 614, e-post: loobu@hot.ee

Läsna - külavanem Ene Pihol, tel 32 93 614, külaliider Heiti Pihol e-post: heiti.pihol@elion.ee

Mõndavere - külavanem Ene Pihol, tel 32 93 614

Mäo – külaliider Aili Aasamets, tel 55 645 275, e-post: aili.aasamets@mail.ee

Neeruti -

Ohepalu – külavanem Ahto Neidek, tel 55 630 325, 32 50 325, aneidek@hot.ee, külaliider Õnnela Neidek

Pariisi – külavanem Olev Käsperson, tel 50 39 655, pariis@hot.ee

Põima – külavanem Enn Ambos, tel 55 540 361 

Ridaküla -

Rõmeda – külavanem Ene Kiirkivi, tel 58 006 772 

Salda – külavanem Olev Käsperson, tel 50 39 655, e-post: pariis@hot.ee

Tirbiku – külaliider Viive Tuuna, tel 51 45 702, e-post: viive.tuuna@voglers.ee

Tokolopi – külavanem Tõnu Pappe 

Udriku – külavanem Leili Mandel, tel 51 30 362 

Uku – külavanem Lembit Vahesaar, tel 510 7230, külaliider Taimi Põder, tel 32 33 489, 32 33 485

Undla – külaliider Anastasia Mägi, tel 56 560 891, e-post: nomjvx@hot.ee

Vaiatu – külavanem Andres Haavajõe, tel 53 424 087 

Vatku – külavanem Ulvi Ehlvest, tel 53 301 968 

Vatku-Nõmme - külaliider Sirje Kuusik, tel 515 3573, e-post: sirje@datanet.ee

Vandu – külavanem Kuldar Kressa, tel 510 4131, 325 1986, e-post: kkressa@hot.ee , leili72@hot.ee

Viitna – külavanem Saima Gordejeva, tel 56 476 243, külaliider Robert Kadakas, tel 501 6188

Vohnja – külavanem Alo Värs, tel 55 663 129, külaliider Heiki Pajussaar tel 528 6650, e-post: lypajussaar@kadrina.ee

Võduvere – külavanem Ülo Kais, tel 56 455 177, e-post: ylo.kais@galogaasid.ee

Võipere 


Rägavere vallas:
 

(Allikas: http://www.ragaverevv.ee/?go=kolad)

Aasuvälja – külavanem Agnes Kens

Kantküla – külavanem Terje Kull, tel. 55969089. golden12@hot.ee

Kõrma - külavanem Toomas Halliksaar, toomas@katevara.ee

Lavi -

Miila – külavanem Raigo Rebane, e-post: raigo.rebane@estiancell.eeraigorebane@hotmail.com

Mõedaka -

Männikvälja - Toomas Tali, tel. 51 94 27 01

Nurkse 

Nõmmise 

Põlula - Sirje Korka, tel. 56 92 31 76

Sae – külavanem Toomas Tali

Uljastekülavanem Erich Karro, tel 58 044 449, Mati Ulm tel 52 88 684, e-post - tennu1@hot.ee

Ulvi – külavanem Meelis Keskküla, tel. 54 51 90 81

Viru-Kabala – külavanem Virgo Koppel, tel 329 5415, 529 8021 virgo@ragaverevv.ee


Sõmeru valla külaaktivistid:

Ubja külas - Laine Soone Ubja päevakeskus 3251105, ubjapkeskus@someru.ee

Uhtna külas - Inge Pikkoja Uhtna raamatukogu 3257896, uhtnark@someru.ee

Näpi alevikus - Siiri Saarmets Näpi noortekeskus 53341907, siirisaarmets@hot.ee

Roodevälja külas - Lilian Loit Roodevälja noortekeskus 56644456 lilianloit@hot.ee

Vaeküla külas - Tatjana Sõtšova Vaeküla külakeskus  5083266 willjams@hot.ee


Vihula valla külavanemad (seisuga 19.02.09):          

Aasumetsa

Adaka küla - Tõnis Sinila, tel 325 2644, 564 58997 

Altja - Madis Aug, tel 5666 44257 

Andi 

Annikvere - Mare Raja, tel 5175546, e-post: mare.raja@maag.ee

Eisma, Eru

Ilumäe - Villu Jahilo, tel 323 4155 

Joandu 

Kakuvälja, Vila - Aimar Viil, tel 325 2558 

Karepa, Tidriku - Jaan Känna, tel 5649 1795 

Karula - Vello Veinjärv, tel 325 9714, 5664 9924, e-post: aide1307@hot.ee

Kiva - Ahto Kuum, tel 322 2908, 503 8576

Koljaku, Koolimäe

Korjuse - Aldis Aasmäe, tel 325 2567, 5667 4874

Käsmu - Aarne Vaik, tel 323 8136, 529 7135, e-post: muuseum@kasmu.ee

Lahe - Andres Kaljusalu, tel 325 2682, 524 2359 

Lobi - Merike Voore, tel 5698 7517, e-post: lobikas@hot.ee

Metsanurga

Muike - Marge Hering, tel 5667 8948

Mustoja - Marje Suni, tel 325 2720 

Natturi

Noonu - Art Veermäe, tel 325 2608, 566 20771 

Paasi - Tõnis Arnek, tel 514 3328

Pajuveski 

Palmse - Mati Piirsalu, tel 5556 4401, e-post: matipiirsalu@gmail.com

Rutja - Anne Ojang, tel 322 1398, 527 8989

Sagadi, Lauli, Oandu, Tepelvälja - Hendrik Ots, tel 526 1252, e-post: hendrik123@hot.ee

Sakussaare - Taimo Meikar, tel 325 2628

Salatse, Metsiku - Lauri Masing, tel 325 2664

Tiigi, Kosta - Tiit Voogla, tel 329 2623, 539 94372

Toolse - Helgi Saareoks, tel 5345 5762

Tõugu

Uusküla -  Martin Raude, tel 325 3003 

Vainupea - Tiiu Saavo, tel 5332 6641, e-post: tiiusaavo@hot.ee

Vatku - Meelis Sillajõe, tel 322 6947 

Vergi, Pedassaare, Pihlaspea - Arvi Ööpik, tel 512 7101

Vihula, Haili - Jaan Kruus, tel 329 2620, 5650 3777, e-post: kingu@maaturism.ee

Villandi

Võhma - Malle Komp, tel 5656 2813 

Võsu - Eha Sirelbu, tel 522 6519, e-post: ehasirelbu@hot.ee

Võsupere - Annika Hallimäe, tel 523 8622 

külaseltsid:
MTÜ Võhma Seltsimaja – vohma07@gmail.com, tel 5398 9592

MTÕ Võsu Rannaklubi – rannaklubi2008@hot.ee, 529 8681

MTÜ Karepa Selts – karepaselts@hot.ee, 5340 3806

MTÜ Vergiranna Selts – terje.tomperk@mail.ee, 537 05969

MTÜ Käsmu Külaselts – tiina.laulik@mail.ee, 506 0508

MTÜ Vihula Selts – maarjaveskila@hot.ee, 5645 3114


 

Vinni valla külavanemad ja kontaktisikud:

Kakumäe külas - Vello Tafenau, tel 506 5913, e-post: vellotafenau@hot.ee

Võhu külas - Aimar Põldme, tel 510 5716

Palasi külas - Mailis Saapar, tel 5341 0589

Kehala külas - Tõnu Peterson, tel 5380 6747, e-post: tonupet@hot.ee

Puka külas - Merike Ots, tel 5199 0819, e-post: otsad@hot.ee

Kadila külas - Lidia Mets, tel 513 4397, e-post: lidia.mets@mail.ee

Lepiku külas - Eldur Lepik, tel 329 7368, e-post: oyehel@hot.ee

Saara külas - Mart Villup, tel 507 2345, e-post: mart.villup@vinnivald.ee

Rünga külas - Leo Uigru, tel 527 1383, e-post: limm@hot.ee

Alavere külas - Aare Vallistu, tel 516 5268, e-post: aarevall@hot.ee

Risti külas - Kalno Vaarmets, tel 520 1163

Lähtse külas - Ülle Allika, tel 526 9408, e-post: allika2@hot.ee


Viru-Nigula vallas:

Kunda külas - külavanem Maire Sepp, tel 529 3980

Mahu külas – külavanem Maie Takk, tel 5615 2714

Selja külas - külavanem Anne Lumiste, tel 556 51151

 

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!




Made by 
www.wiseman.ee