Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 4..7°C
  vihm
Homme 3..8°C
  vihm
Ülehomme 3..8°C
      est   eng  
 
reede 06. detsember 01:06
Esilehekülg Maakonna info Noorsootöö Ettevõtlusteatri projekt

Ettevõtlusteatri projektEttevõtlusteatri projekt

Rakvere Ametikool koos partneritega alustas Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel kõrg- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, gümnaasiumide ja ametikoolide õpilastele suunatud Ettevõtlusteatri projektiga (https://www.facebook.com/RakvereAmetikool).


Ettevõtluse aluseks on tegus inimene, seega ettevõtlusõpe ei ole kitsalt majandus- või uue äriga alustamise õpe. Läbi nimetatud õppe omandatakse oskusi, teadmisi ja hoiakuid, mis on laiemalt rakendatavad väga erinevates tegevussfäärides.

Projekti eesmärk on innovatiivse e-vormis aktiivõppe metoodika loomise, testimise ja kasutuselevõtu kaudu õpilaste ja üliõpilaste ettevõtlikkuse ja ettevõtlusteadlikkuse arendamine. Tegemist  on olulise pädevusega, mis muudab õpilased (üliõpilased) kõigis nende ettevõtmistes loovamaks ja enesekindlamaks, annab oskuse avaramalt mõelda, olla probleemide lahendamisel tõhus ning analüüsida äriideid objektiivselt.

Projekti raames töötatakse välja uus, muutuvat keskkonda arvestav ning noori köitev lähenemine ettevõtlikkuse ja ettevõtluse õpetamisele koolis ning kõrgkoolis. 2013. aasta veebruaris valmivad materjalid saavad olema kõigile huvilistele veebis õpiobjektidena kättesaadavad.


Ettevõtlikest ja ettevõtlusteadlikest õpilastest (üliõpilastest) kujunevad nii hästi hakkama saavad töövõtjad kui ka tööandjad.

Lääne-Viru maavalitsus on Ettevõtlusteatri üks kaasfinatseerijatest.


Projektijuht Piret Põld, info piretpold@gmail.com.
 

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee