Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 5..9°C
  pilves
Homme 5..10°C
  selgevihm
Ülehomme 4..8°C
      est   eng  
 
esmaspäev 18. november 10:14
Esilehekülg Maakonna info Tervisedendus Tervisedendus

TervisedendusLääne-Viru Maavalitsus tunnustab tervisedendajaid

Lääne-Viru maavalitsus soovib tunnustada inimesi, kes oma aega ja energiat panustavad maakonna tervisedenduse järjepidevaks arenguks.

Lääne-Viru Maavalitsus tunnustab tervisedendajaid

Lääne-Viru maavalitsus soovib tunnustada inimesi, kes oma aega ja energiat panustavad maakonna tervisedenduse järjepidevaks arenguks.

 

Aasta tervisedendaja tiitliga tunnustatakse inimesi, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega olnud eeskujuks, silmapaistvalt panustanud maakonnas inimeste tervise parendamisse ja väärtustamisse ning edendanud valdkonda paikkonna tasandil.

 

Esitada võib kõiki tublisid inimesi, kes panustavad rahvastiku tervise edendamisse oma igapäevase töö käigus, projektipõhiselt või vabatahtlikult.

 

Kirjalik ettepanek koos põhjendusega ja tunnustust vääriva inimese kontaktandmetega esitada Lääne-Viru maavalitsusele märgusõnaga „Aasta tervisedendaja" hiljemalt 1. novembriks aadressil F. R. Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere või e-posti aadressil Kaidy.Aljama@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Nominendid ja laureaadid kuulutatakse välja 17. novembril toimuval kodanikuühenduste konverentsil AQVA konverentsisaalis.

 

Seni on Lääne-Viru maakonnast tunnustust pälvinud Lääne-Viru maavalitsuse tervisedenduse spetsialist Olga Boitsov (2012), Päästeameti Ida päästekeskuse juhtivspetsialist Milvi Kompus (2013), Rakvere Triinu lasteaia õpetaja Viivika Roostar (2014), Haljala Gümnaasiumi sotsiaalpedagoog, õpetaja Tiina Pihlak (2015).


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee