Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
pilves
Täna 0..3°C
  pilves
Homme 0..3°C
  lumi
Ülehomme -1..2°C
      est   eng  
 
esmaspäev 25. jaanuar 05:26
Esilehekülg Turism Majutus

Majutus

Jäneda Külalistemaja

Ööbimiskohti: 120   Tubade arv: 54   Konverentsiruume: 8  
Suurima ruumi mahutavus: 200 inimest  
Jäneda mõisakompleksi jäävas külalistemajas on majutus 2-kohalistes tubades 120-le külalisele.29 hotelli standarditele vastavas toas on dušš, WC ja TV. Külalistemajas on avaramad ja lisavoodivõimalusega peretoad, sviidid ja 2-kohalised Express toad, milles dušš ja WC on ühine 2 toa kohta. Majutuse hinnad ...

 


Katariina külalistemaja

Ööbimiskohti: 54   Tubade arv: 24   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 30 inimest  
Katariina külalistemaja asub Rakvere linna vanimal tänaval, otse Vallimäe külje all. Külalistemaja 24 tuba mahutab kuni 54 inimest. Majas on 12 tuba mugavustega, 8 tuba mugavusteta ja 4 saunaga tuba. Hinnad sisaldavad hommikusööki. Majas asub restoran-baar Katariina Kelder ja Kunstisalong.

 


Kohala mõisa külalistemaja

Ööbimiskohti: 28   Tubade arv: 11   Konverentsiruume: 4  
Suurima ruumi mahutavus: 100 inimest  
Vanas mõisahoones asuv külalistemaja pakub majutust 7 2-kohalises ja 6 3-kohalises kivist võlvlagedega tubades. Kõikides tubades on kaks eraldi voodit, öökapp, diivan või tugitoolid, duśś ja WC. Majutus on suunatud gruppidele ja on ettetellimisel.

 


Külalistemaja Rannaliiv

Ööbimiskohti: 25   Tubade arv: 11   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 26 inimest  
Lahemaa rahvuspargis Võsul asuv külalistemaja pakub majutust 9 2-kohalistes tubades ja 2 2-kohalises minisviidis. Tubades TV, WC, dušš ja rõdu, minisviidis lisaks diivan. Majas on mullibasseiniga saun, kohvik-baar. Toitlustus ettetellimisel. Jalgrataste rentimise võimalus.

 


Külalistemaja Rannamännid

Ööbimiskohti: 18   Tubade arv: 8   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 15-20 inimest  
Lahemaa rahvuspargis Käsmu kaptenite külas asub 2-kuni 4-kohalistes tubades ööbimisvõimalust pakkuv külalistemaja. Külaliste kasutada on peamajas kaminaga söögisaal, saunamajas puuküttega saun ja seminariruum. Territooriumil grillimise ja lõkkeplatsi võimalus. Majutuse hinnad sisaldavad hommikusööki. ...

 


Laane pansion külalistemaja

Ööbimiskohti: 37   Tubade arv: 15   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 37 inimest  
Lahemaa rahvuspargis Käsmu kapternite külas asuv külalistemaja pakub majutust 37-kohalises peamajas, 4-kohalises puhkemajas ja 2-kohalises suvemajas. Külastaja kasutuses on kaminaga saun ja kümblustünn, grillimise ja jalgrattalaenutamise võimalus. Külalistemaja hinnad sisaldava hommikusööki. Toitlustamine ...

 


Laululinnu külalistemaja

Ööbimiskohti: 12   Tubade arv: 6   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 35 inimest  
Porkuni lähedal Järvajõe külas asuv külalistemaja pakub majutust 1-, 2- ja 3-kohalistes linnunimedega tubades. Toitlustamine tellimisel. Külastajate kasutuses on eesruumiga saun, tervisekapsliga tervisetuba ja konverentsi-, peosaal.

 


Merekalda külalistemaja

Ööbimiskohti: 14   Tubade arv: 7  
Lahemaa rahvuspargis Käsmu kaptenite külas asuv väike hubane külalistemaja pakub majutuseks 5 2-toalist apartementi ja 2 2-kohalist mugavat tuba. Hinnad ei sisalda hommikusööki, toitlustamine ettetellimisel. Külastaja kasutuses on köök, paadi-ja jalgratta laenutamise võimalus.

 


Nurga külalistemaja

Ööbimiskohti: 20   Tubade arv: 9   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 30 inimest  
Rakvere linna servas paikev väike külalistemaja pakub majutust mugavustega 2-kohalistes tubades. Majutuse hind sisaldab hommikusööki. Toitlustust pakub majas Nurga söögituba.

 


Õnnela külalistemaja

Ööbimiskohti: 16   Tubade arv: 6   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 70 inimest  
Ohepalu külas vana renoveeritud talukompleksi hobusetallis asuv hubane külalistemaja pakub majutust 6 2-kohalistes tubades. Hinnad sisaldavad hommikusööki.

 


 

West-Wind külalistemaja

Ööbimiskohti: 11   Tubade arv: 5   Konverentsiruume: 1  
Suurima ruumi mahutavus: 10 inimest  
Kunda linnas asuv külalistemaja pakub majutust 2-ja 3-kohalistes tubades. Hommikusöök on hinnas, toitlustamine ettetellimisel. I-korrusel baar.

 


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee