Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vahelduv
Täna 13..16°C
  selgevihm
Homme 15..17°C
  vahelduv
Ülehomme 15..18°C
      est   eng  
 
pühapäev 20. september 19:57
Esilehekülg Turism Toitlustus

Metsiku piisoni saloon


Piisonifarmis on võimalik korraldada suvepäevi, seminare ning kõiki teisi üritusi. Meil saab pidada isemoodi pulmapidusid ning teha üldse kõike teistmoodi.

Piisonifarmil on kaks põhimõtet: kõik hullud mõtted on võimalikud, kõik pakutav peab olema tipptasemel.

Piisonifarm asub Lääne-Virumaal Maasikamäel. Kompleksi süda on mahukas Metsiku Piisoni Saloon. Meil on ehe indiaaniküla, ekstravagantne Eedeni Aed loomadele, ületamatult romantiline Roosiorg ning farmimaja koos kõiksuguste koduloomadega.

Piisonifarmi eripära on suurepärane toit, eelkõige külluslik lihavalik. Me toodame kõik ise ja pakume seda parimal viisil. Inimesed, kes meie juures viibivad, saavad osa kordumatust atmosfäärist.

Naturaalsus on kõik. Loomulikkus ja lihtsus on väärtuslik ükskõik kus. Nii linnas kui maal, nii loomalaudas kui põllupeenral. Järjest vähem on võimalik leida toitu, mis poleks täis kemikaale, maitse- ja säilitusaineid. Järjest vähem leidub koduloomi, keda kiire lihasaamise eesmärgil arutult ei nuumata ja väga vähe on köögivilju, mis ei kasvaks kemikaalide jõul. See võib kõlada pentsikult, kuid mida rohkem on terveid ja naturaalseid loomi ja taimi, seda suurem on võimalus, et naeratus meie suul on ehe ja siiras. Ja seda maitsvam on toit, mida me sööme. Liha hea maitse on otseselt seotult looma hea eluga. Meie mitmekülgsesse lihavalikusse kuuluvad lihaveis Aberdiin-Angus, siga, lammas, part, piison jne. Meil pakutav salat on päikesesoe ehk peenralt värskelt korjatud. Kas teate, et muna maitse oleneb eelkõige munemise ajast, et samal päeval munetud muna maitseb absoluutselt teistmoodi kui see, mida on võimalik poest või turult osta.

Metsiku Piisoni Salooni valitsevad ehtsad kauboitüdrukud ja ühe laua taga on võimalik einestada koos piisonitega. Siin asub teadaolevalt ainulaadne "mürala" maailmas. Meil kostitatakse kõiki külalisi väärikalt. Menüü on mahlakas ja rikkalik. Ja kui vatsad on head paremat täis, siis võib juhtuda kõike. Kaabud hakkavad lendama, leegid lõkatavad ning tants ja trall saab olema raju...

Ehe Indiaaniküla asub otse Salooni kõrval. Indiaanikülas valitsevad teised reeglid, kui valgete inimeste maailmas. Siin on kombed ja elufilosoofia, mille kõrval läänemaailma mõtlemine tundub lapsemäng. Indiaanisaun on kogemus, mis jääb, indiaanisaun on keha ja hinge puhtuse sümbol. Kuid ratsud, vibud ja akrobaatika on see, mis teeb indiaanlase püüdmatuks ja kui sul on õnne, siis võid meie juures kohata ka seda ehtsat, seda teistmoodi inimest...

Seikluskoolitus "Farmeri päev" pole pastakas, mapp ja vaimutsev koolitaja. See on lustlik, tegus ja hariv mäng, mille jooksul on võimalik kokku puutuda loomade ja loodusega ning neid paremini tundma õppida. Grupp jagatakse rühmadeks ja rühmad käivad farmis ringi ning kontrollpunktides täidavad huvitavaid ja julgust nõudvaid ülesandeid. Piison Eduard II, lüpsilehm Matilda, hoolsad mesilased, kõik nad meie sõbrad on...

Piisonifarmis asuvat Roosiorgu on väga raske kirjeldada. Sa võid lasta end ja oma kallimat laulatada kotkapesas. Helluseks pole vaja kitarri ja meelast lauluhäält, õige õrn puudutus on see, kui loodus hellitab üheaegselt kõiki su meeli - kuuled linnulaulu, haistad lõhnu, näed ilu...

Sündmused:
SUVEPÄEVAD
Piisonifarm on mõeldud nii suurtele kui väikestele gruppidele. Metsiku Piisoni Saloonis mahub suvel pidutsema kuni 300 inimest. Magada on võimalik kas voodikohtadega majades (24 kohta), hiigelvoodis ehk müralas (30 kohta), heinalakas (50 kohta) või indiaanitelkides (80 kohta). Loomulikult võib oma telgi püstitada Piisonifarmis just selle mätta otsa, mis on kõige armsam. Rikkalikust liha- ja toiduvalikust on võimalik panna kokku just teile sobiv menüü. Saame korraldada neid atraktsioone, mis teile sobivad ja meeldivad.

SEMINARID, KOOLITUSED
Metsiku Piisoni Salooni teisel korrusel, inspireerivas õhkkonnas, asub konverentsiruum, mis mahutab kuni 100 inimest osalema nii seminaril, koolitusel, tootetutvustusel kui ka õppepäeval või ükskõik millisel üritusel. Kohapeal on olemas vajalik audio- ja videotehnika. Töise ja meelelahutusliku atraktsiooni sümbioosina on võimalik pidada Piisonifarmis ka "müralaseminari", mis tähendab unikaalset mängulist keskkonda, kus sünnivad hullud ideed. Pärast tulemusrikast tööpäeva saab meelt lahutada saloonis või leppida farmirahvaga kokku mõne põneva ettevõtmise osas looduse rüpes.

Konverentsiruum: suurus 120 m², Internet, CD/DVD, videoprojektor.

GURMAANSED ÕHTUSÖÖGID
Tänu omanäolisele lähenemisele ja oskusele valmistada kõikvõimalikes variantides erinevaid lihasid, oleme võimelised võõrustama inimesi, kes peavad söömist üheks osaks kultuurist. Osso Bucco, Filee Mignon, Tournedos, Chateaubriand, Sirloin, T-bone, Rib eye...

PULMAD
Üliromantiline Roosiorg ja raju Metsiku Piisoni Saloon moodustavad ideaalse koosluse, et pulmad oleksid midagi enamat kui registreerimine perekonnaseisuametis ja mängud "mis te teete, mis te teete, teise laua rahvas". Romantikat, loodust, tantsu, tralli, spontaansust on Piisonifarmis küllaga, et muuta pulmad elusündmuseks.

KÜLLUSLIKUD LÕUNASÖÖGID LÄBISÕITVATELE GRUPPIDELE
Ka maitsev lõunasöök võib olla elamus. Tänu Metsiku Piisoni Saloonis valitsevale erilise atmosfäärile ning rikkalikule toidule, on võimalus muuta turistide lõunasöök eriliseks.

Piisonifarm soovib olla enamat kui turismitalu või kõrts või puhkekeskus. Piisonifarm on koht, millel on oma filosoofia ja kordumatu atmosfäär.

AVATUD:
Pühapäeviti toimuvad perepühapäevad!
Muul ajal avatud ettetellimisel! 
 

 
Kontaktandmed:
Telefon: 507 7517; 520 3924
Aadress: Põlula küla, Rägavere vald, 46711 Kodulehekülg: www.piisonifarm.ee/

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee