Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 5..9°C
  pilves
Homme 5..10°C
  selgevihm
Ülehomme 4..8°C
      est   eng  
 
esmaspäev 18. november 10:29
Esilehekülg Uudised
02. apr 00:00

Kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor on avatud!

Kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor on avatud ja vooru saab esitada taotlusi kuni 2. maini 2018

Infopäev taotlemisest huvitatutele toimub 10. aprillil 2018 kell 13.00-15.00 Fr.R.Kreutzwaldi 5 II korruse saalis (endine maavalitsuse hoone, sissepääs hoovipoolsest uksest).

Programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine. Programmi eesmärgi saavutamiseks elluviidavaid tegevusi toetatakse kahe meetme kaudu:


Meede 1 - kogukonna areng, millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse ja tõhusama koostöö tekkesse.


Meede 2 - elukeskkonna ja kogukonnateenuste arendamine, millega panustatakse kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.


Ühe projekti toetuse piirsumma on 2000 eurot.


Toetust saavad taotleda avalikes huvides tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused, milles liikmena ei osale kohaliku omavalitsuse üksus ega riik ja mille liikmetest äriühingud ei moodusta rohkem kui poole.
Taotlus koos nõutud lisadega tuleb esitada elektrooniliselt Lääne-Viru Omavalitsuste Liidule e-posti aadressil moonika.aruvainu@virol.ee hiljemalt 2. mai 2018 kell 16.30
Toetuste taotlemise kord, tingimused, taotlusvormid ning taotluse koostamise juhendid on üleval Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu kodulehel SIIN


Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev toetuse taotlejatele toimub 10. aprillil 2018 kell 13.00-15.00 Fr.R.Kreutzwaldi 5 II korruse saalis (endine maavalitsuse hoone, sissepääs hoovipoolsest uksest).
Infopäeval tutvustatakse programmi nõudeid taotlejatele, taotlusele, tegevustele ning aruandlusele.

Infopäev on tasuta. Infopäevale registreerumine kuni 06.04.2018 e-posti aadressil moonika.aruvainu@virol.ee

Programmi üldise koordineerimise ja programmi väljatöötamise eest vastutab rahandusministeerium. Lääne-Virumaal vastutab programmi rakendamise eest Lääne-Viru Omavalitsuste Liit.Allikas: SA Lääne-Viru Arenduskeskus


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee