Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 9..12°C
  selgevihm
Homme 9..12°C
  vihm
Ülehomme 9..16°C
      est   eng  
 
reede 20. september 04:17
Esilehekülg Uudised
18. mai 11:16

Vinni valda külastas Tuusula valla delegatsioon Soomest

17. mail 2018 külastas Vinni valda kolmeliikmeline delegatsioon Vinni sõprusvallast Tuusulast eesotsas Tuusula linnapea Arto Lindbergiga. Ühepäevase visiidi eesmärgiks oli sõprussuhete värskendamine.Rauno Võrno Arto Lindberg Mõdrikul

 „Vinni ja Tuusula valda seovad pikaaegsed sõprussuhted, alates aastast 1992. Viimastel aastatel on nii seal- kui siinpool merd vahetunud juhid, haldusreformide järel toimunud muutused Tuusulas ja  Vinni vallas. Kohtumisel tõdesime, et huvi sõprussuhteid hoida ja uusi kontakte leida mõlemapoolne,“ rääkis Vinni vallavanem Rauno Võrno. Ringkäigul Vinni vallas tutvusid Tuusula sõbrad Vinni sportimisvõimalustega, Vinni perekodu,  Muuga mõisakooli, Roela noorte- ja Kadila seltsimaja tööga ning külastati ka Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli.

Külalistele avaldas muljet Vinni-Pajusti gümnaasiumi tehnikaringide kõrge tase ja see, mida lapsed õpivad robootikaringis, milliseid droonidega pildistatud aerofotosid tehakse.  Samuti huvitas neid noorte kotkaste ja kodutütardega tehtav töö. 

Tuusula vald asub Soomes Uusimaa maakonnas ja seal elab ligi 40 000 inimest.

Hilje Pakkanen

VInni Vallavalitsus 

kultuuri- ja avalike suhete nõunik 

tel 3258657

postitamise kuupäev: 18.5.2018


Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee